Skip to content

start
Targi w Łodzi
08.04.2016.

 Targi Film Foto Video 2016

 

W tym roku znów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Łódzkich targach FILM VIDEO FOTO, najlepiej zorganizowanej przestrzeni wystawienniczej dla profesjonalistów w Polsce.
Nowinki sprzętowe, drukarskie, sposoby prezentacji zdjęć i najnowocześniejszy sprzęt foto - video - a wszystko to przy udziale fantastycznych, kompetentnych i wykwalifikowanych do udzielania informacji ludzi - to właśnie charakteryzowało tegoroczną imprezę w Łodzi.
Nawiązaliśmy kilka ciekawych kontaktów ale o szczegółach wkrótce... Prezentujemy Państwu kilkanaście fotografii  z ...komórki ;) obrazujących wczorajszy dzień. Jak zwykle największe zainteresowanie miały modelki :)

 
Mamy już 15 lat!
06.04.2016.

+ 15 lat doświadczenia

 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa rabat 15% na zamówienia internetowe przez ekodak.pl , na hasło: "15-lat-pryzmat". Z promocji można skorzystać do końca kwietnia. (minimalna wartość zamówienia 15 PLN) Zapraszamy! 

 
Wesołych Świąt!
25.03.2016.
 
Walentynkowe ramki
31.01.2016.

14 lutego

walentykowe ramki 

Święta, święta i po świętach, a zaraz po nich Walentynki! Co rusz to nowa okazja do odwiedzenia naszego sklepu  i sprawdzenia jakie to nowości mamy dla Państwa tym razem!

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla ukochanej osoby - oprawcie wspólne zdjęcie w piękną ramkę i sprawcie radość swojej miłości! Duży wybór nowych walentynkowych gadżetów  - już od dziś u nas! 

 

 
Wywołaj zdjęcia z Facebooka
07.01.2016.

W naszym laboratorium wywołasz zdjecia z Facebook i Instagram

facebook.jpg 

 Nowa funkcja w naszym kiosku  Kodak, teraz możesz zalogować się do swojego Facebooka lub Instagrama i wydrukować zgromadzone zdjęcia w tych aplikacjach. Jeśli chcesz możesz dodać napis, ramkę, poprawić kolory lub wykonać kolarz i wydrukować natychmiast lub zamówić w terminie późniejszym. A wszystko to w cenie  zwykłej odbitki. Zapraszamy!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 123

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg