Skip to content

start
w ŚDM pracujemy do czwartku
26.07.2016.

W piątek i sobotę mamy nieczynne.

 

W Światowe Dni Młodzieży pracujemy od 9;00 do 20;00 do czwartku. W piatek i sobotę będzie zamknięte. Zapraszamy w poniedziałek od 9.00. 

 
Prezenty na dzień Matki
23.05.2016.

Dzień Matki już w czwartek. Nie zapomnij o prezencie!

 FotogadzetyNOWE.jpg

Wyjątkowe prezenty dla mam w każdym wieku. Dla mam uprawiających kolarstwo lub turystykę pieszą mamy bidony na ulubiony napój. Dla mam które wolą poplotkować przy kawce proponujemy nowe kubki LATTE i dodatkowo dzbanuszek na mleko. A to wszystko z dowolnym hasłem lub grafiką. Nie czekaj, zamów już dziś! Czwartek jest dniem wolnym od pracy.

 
Historia Pryzmatu
16.04.2016.

Powrót do przeszłości.

 

Historia Pryzmatu sięga początku 2001 roku i będziecie Państwo mogli oglądać tę oś na naszych archiwalnych zdjęciach, które przygotowaliśmy z łezką w oku z okazji naszego 15-lecia.
Zaczynaliśmy przy ulicy Kalwaryjskiej, następnie kawałek dalej w tej samej okolicy, aż ta wędrówka zaprowadziła nas na Ruczaj - na dzisiejszą lokalizację. Dwa lata po rozpoczęciu działalności dostaliśmy certyfikat jakości usług fotograficznych z ramienia Kodak Express.
Pracowała z nami Monika, następnie druga Monika a teraz cieszymy się z pomocy Edytki 

Zaczynaliśmy skromnie, wkładaliśmy w tę firmę całe swoje serce i wielki wysiłek. Zainwestowaliśmy dużo czasu i energii ale opłaciło się - dziś cieszymy się zainteresowaniem wielu klientów, zarówno tych nowych jak i stałych - wiernych nam od początku powstania naszej marki. Jesteśmy Państwu niezwykle wdzięczni za zaufanie i radość, jakiej doświadczamy dzięki Wam każdego dnia. Trochę zdjęć  z przeszłości - wiadomo: szefc bez butów chodzi :) 

 
Targi w Łodzi
08.04.2016.

 Targi Film Foto Video 2016

 

W tym roku znów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Łódzkich targach FILM VIDEO FOTO, najlepiej zorganizowanej przestrzeni wystawienniczej dla profesjonalistów w Polsce.
Nowinki sprzętowe, drukarskie, sposoby prezentacji zdjęć i najnowocześniejszy sprzęt foto - video - a wszystko to przy udziale fantastycznych, kompetentnych i wykwalifikowanych do udzielania informacji ludzi - to właśnie charakteryzowało tegoroczną imprezę w Łodzi.
Nawiązaliśmy kilka ciekawych kontaktów ale o szczegółach wkrótce... Prezentujemy Państwu kilkanaście fotografii  z ...komórki ;) obrazujących wczorajszy dzień. Jak zwykle największe zainteresowanie miały modelki :)

 
Mamy już 15 lat!
06.04.2016.

+ 15 lat doświadczenia

 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa rabat 15% na zamówienia internetowe przez ekodak.pl , na hasło: "15-lat-pryzmat". Z promocji można skorzystać do końca kwietnia. (minimalna wartość zamówienia 15 PLN) Zapraszamy! 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 135

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg