Skip to content

start
Zdjęcia w jesiennej oprawie
13.10.2014.

jesiennaramka.jpg

 Jesień w kolorach Kodaka

Zrób coś ze swoimi zdjęciami zalegającymi w komputerze. Pokaż je w wyjątkowej jesiennej oprawie. Zrób to sama wybierając jeden z projektów  lub zaproponuj własny i przynieś do naszego laboratorium, dorobimy do niego zdjęcie w dowolnym rozmiarze. Na hasło jesień rabat 50%.

Możesz również przynieść zdjecie na nosniku i dodać do niego jedną z naszych kolorowych ramek dostępnych w fotokiosku . Dodawanie ramek i napisów jest bezpłatne.

Zapraszamy! 

 
PROMOCJA powiększeń na płótnie
08.08.2014.

Nowe niższe ceny powiększeń na płótnie.

 płotno.jpg

Przynieś do nas swoje ulubione zdjecie i zamów powiększenie na płótnie  i oprawę w bleitram. Od teraz mamy nowe, niższe ceny  i krótsze terminy realizacji. Standardowy termin na wykonanie gotowego fotoobrazu wynosi teraz tylko 3 dni. Dla stałych klientów posiadających kartę klienta Kodak EXPRESS mamy rabat 10% .

Zapraszamy! 

 
Dzień Matki
19.05.2014.
dzienmatki_500.jpg
Wkrótce święto naszych mam. Już dzisiaj zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na fotogadżety.  Koszulka, kubek czy inny gadżet ze zdjęciem to fantastyczny podarunek, który uszczęśliwi każdą mamę !
 
 
Czytaj całość
 
Długi weekend
30.04.2014.

2 maja laboratorium będzie NIECZYNNE

 majowka_w_Pryzmacie.jpg

 Życzymy wszystkim wspaniałego i pogodnego długiego weekendu a od poniedziałku zapraszamy do naszego laboratorium by wywołać najładniejsze majowe zdjecia. Do 9 maja posiadacze Karty Klienta  Kodak EXPRESS otrzymają nie 10 a aż 30% rabatu na wywołanie odbitek. Odbierając zlecenie pokaż Kartę i powiedz hasło "WIOSNA

 

 

Czytaj całość
 
Remont
30.04.2014.

 Wkrótce nasz salon Kodak Express Pryzmat w nowej odsłonie

remont.jpg

W naszej firmie trwa remont: malujemy, meblujemy dekorujemy - wiosenna odnowa. Laboratorium jest czynne ale można napotkać drobne utrudnienia. Zapraszany na nasz profil na Facebooku  gdzie jest relacja fotograficzna z kolejnych etapów remontu. 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 110

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg