Skip to content

start
Wywołaj zdjęcia z Facebooka
07.01.2016.

W naszym laboratorium wywołasz zdjecia z Facebook i Instagram

facebook.jpg 

 Nowa funkcja w naszym kiosku  Kodak, teraz możesz zalogować się do swojego Facebooka lub Instagrama i wydrukować zgromadzone zdjęcia w tych aplikacjach. Jeśli chcesz możesz dodać napis, ramkę, poprawić kolory lub wykonać kolarz i wydrukować natychmiast lub zamówić w terminie późniejszym. A wszystko to w cenie  zwykłej odbitki. Zapraszamy!

 
W Sobotę 2 stycznia nieczynne
30.12.2015.

 Szczęśliwego Nowego Roku!!

W sobotę 2 stycznia jeszcze świętujemy i sklep będzie nieczynny. Do poniedziałku do 9.00 powinniśmy ochłonąć po szaleństwach nocy Sylwestrowej i będziemy do Waszej dyspozycji.

 

 

 

 
Gwiazdkowe inspiracje
20.12.2015.

U nas kupisz prezenty na gwiazdkę

 prezenty w Pryzmacie

Zapraszamy do naszego salonu, mamy sporo fajnych rzeczy które idealnie nadają się na prezent gwiazdkowy. Na naszych półkach znajdziesz piękne ramki, eleganckie albumy, wyjątkowe kalendarze z Twoimi zdjęciami i inne fotogadżety . Masz jeszcze czas, pracujemy do Wigilii do godz 14.00. 

 
eKodak.pl zdjęcia przez internet
15.12.2015.

Zamów zdjęcia w naszym laboratorium przy pomocy przeglądarki internetowej ekodak.pl

  kupon rabatowy START.jpg

Teraz zdjęcia w naszym laboratorium fotograficznym Kodak EXPRESS Pryzmat , zamówisz również z dowolnego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową. Również z iPad, iPhone, iMac a także ze smartfona. Przedstawiamy nasz nowy serwis eKodak.pl. Załóż konto na ekodak.pl  i zobacz jakie to proste! Na dobry początek wykorzystaj kupon rabatowy o treści start (wpisz go w trakcie składania zamówienia) i zyskaj dodatkowy rabat w wysokości 10%. Promocja łączy się z rabatem na Kartę Stałego Klienta Kodak EXPRESS i trwa do końca roku 2015. Z kuponu można korzystać wielokrotnie. 

 
Kalendarze 2016
04.12.2015.

Zamów kalendarz ze swoimi zdjęciami na Nowy Rok

 Kalendarze2016.jpg

W naszej ofercie kalendarze z Twoimi zdjęciami na rok 2016. Przynieś do nas 12 zdjęć na każdy miesiąc i jedno na okładę, przygotujemy i wydrukujemy dla Ciebie piękny kalendarz , na którym będziesz odliczać z radością upływające dni. Kalendarze są dostępne w formacie A3 i A4. Mamy też  kilka wzorów kalendarzy rocznych  - z jednym zdjęciem. Ceny od 14,90 PLN za kalendarz jednozdjeciowy ze zrywanym kalendarium  do 69 PLN za kalendarz miesięczny A3  z trzynastoma zdjęciami. Zapraszamy! 

 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 137

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg