Skip to content

start
Zrób fotoprezent swojej Walentynce!
09.02.2015.

Zdjęcie GRATIS !

Z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zamów fotoprezent z naszej oferty lub kup w naszym sklepie dowolną ramkę, gratis wykonamy Ci mini sesję, a wybrane zdjęcie pięknie wyretuszujemy. Możemy też dodać dowolny napis, oraz nagrać sesję na pamieć przenośną. Możesz zamówić:  kubek, filiżankę, maskotkę, poduszkę, koszulkę, puzzle, oraz jedną z wielu ramek, które bedą pasować do każdego wnętrza.

walentynki2014.jpg

 
Rozstrzygniecie Konkursu Noworocznego
06.02.2015.

Zwyciezcą konkursu jest Joanna Krasny

 Konkursowe_full.jpg

W naszym Konkursie Noworocznym  z ilością 127 lajków zwycieżyło zdjęcie autorstwa Joanny Krasny, które zostało wykonane w drodze na Trzy Korony. Drugie miejsce zajęło zdjęcie  przesłane przez Agnieszkę Madej z ilością 88 lajków. 45 lajków i trzecie miejsce zdobyło zdjęcie  Katarzyny Paciorek. Wszystkie trzy prace które znalazły się na podium nagrodzimy powiększeniem  w formacie 40x50. Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagrody juz od wtorku 10 lutego. 

 
Promocja skanowania filmów małoobrazkowych
02.02.2015.

Skanowanie negatywów za pół ceny!!

Jeśli masz stare negatywy i chciałbyś zobaczyć swoje zdjęcia na ekranie monitora, możesz wziąć pudełko tekturowe i sam zrobić sobie skaner(zobacz jak ), możesz też przynieść te negatywy do nas, a my zeskanujemy je dla Ciebie i nagramy na płytę CD. Powołując się na tą informację otrzymasz rabat w wysokości aż 50%! Za jeden film zapłacisz jedynie 5 zł. Promocja trwa przez cały luty 2015 i dotyczy negatywów małoobrazkowych czarno-białych i kolorowych. Skanujemy filmy w rozdzielczości 2100x1400 i zapisujemy w plikach JPG. Z zeskanowanych negatywów mozesz również zamówić odbitki na papierze, najłatwiej zrobić to przez nasz serwis internetowy fotoEX.pl

 
Dzień Babci i Dziadka
17.01.2015.

Czy pamiętasz że te to już 21 stycznia? 

dzien_babci_min.jpg
 
Nie ma lepszego prezentu niż fotogadżet  ze zdjęciem wnuczka! Nie czekaj na ostatnią chwilę i zamów już dzisiaj! Wszystkie fotogadżety zobaczysz w naszym laboratorium . Babcia z pewnością ucieszy się ze zdjęć swoich wnucząt. Kup dowolną ramkę a zdjęcie do ramki wywołamu z rabatem 50%! Spraw jej radość i wywołaj u nas minimum 50 odbitek a dostaniesz rabat 20% na dowolny album. (rabat na hasło "BABCIA")
 
Konkurs z nagrodami
03.01.2015.

Pochwal się swoimi zdjęciami!

 noworoczny_konkurs copy.jpg

 ZOBACZ ZDJĘCIA KONKURSOWE

Przeszukaj swoje nośniki i przynieś lub prześlij do nas  swoje najlepsze zdjęcia które wykonałeś w ubiegłym roku. Najlepsze nagrodzimy powiększeniami wielkoformatowymi . Zdjęcia możesz przynieść do nas osobiście, opublikować w komentarzu na naszym profilu na FACEBOOKu  lub przesłać na adres biuro@pryzmat.tv Zwycięzców wyłonimy przy pomocy największej ilości lajków na FB . Konkurs trwa do 1 lutego 2015 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 6 lutego 2015r. na naszej stronie internetowej. W konkursie mogą wziąć udział właściciele praw autorskich do opublikowanych zdjęć. Zapraszamy!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 131

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg