Skip to content

start
NOWOŚĆ! Wysyłaj zdjęcia przez Wi-Fi
14.10.2014.

Pobierz darmową aplikację na urządzenia mobilne i przesyłaj zdjecia przez WiFi!

  kiosk kodak apps.jpg

Jeśli masz iPhone , telefon lub tablet z systemem Android , pobierz darmową aplikację Kodak KIOSK CONNECT do przesyłania za pomocą WiFi, zdjęć do naszego kiosku Kodak Picture Maker. Swoje zdjęcia możesz skadrować, poprawić jasność i kolory, dodać ramkę i napisy i wydrukować w kilka sekund lub odebrać w terminie późniejszym.

 
Nowy FOTOKIOSK
14.10.2014.

Nowy Kiosk Kodak Picture Maker Kodak w Kodak EXPRESS Pryzmat

 129.jpg

Zapraszamy do korzystania z naszego nowego samoobsługowego terminala do składania zleceń z nośników cyfrowych. W nowym Kodak Kiosk Picture Maker G4 jeszcze szybciej zamówisz odbitki z Twoich zdjęć. Przynieś dowolny nośnik: kartę pamięci, płytę CD, pendrive, telefon z funkcją bluetooth lub Wi-Fi, wybierz zdjęcia, i zamów odbitki w kilka sekund lub w terminie późniejszym - w godzinę lub na jutro. Kioski pozwalają na dodawanie okolicznościowych ramek i napisów a także wykonywanie kolaży z kilku zdjęć. Na naszym nowym kiosku możesz również przygotować kalendarz ze swoimi zdjęciami. Przyjdź! Pokażemy Ci jak!

 
Zdjęcia w jesiennej oprawie
13.10.2014.

jesiennaramka.jpg

 Jesień w kolorach Kodaka

Zrób coś ze swoimi zdjęciami zalegającymi w komputerze. Pokaż je w wyjątkowej jesiennej oprawie. Zrób to sama wybierając jeden z projektów  lub zaproponuj własny i przynieś do naszego laboratorium, dorobimy do niego zdjęcie w dowolnym rozmiarze. Na hasło jesień rabat 50%.

Możesz również przynieść zdjecie na nosniku i dodać do niego jedną z naszych kolorowych ramek dostępnych w fotokiosku . Dodawanie ramek i napisów jest bezpłatne.

Zapraszamy! 

 
PROMOCJA powiększeń na płótnie
08.08.2014.

Nowe niższe ceny powiększeń na płótnie.

 płotno.jpg

Przynieś do nas swoje ulubione zdjecie i zamów powiększenie na płótnie  i oprawę w bleitram. Od teraz mamy nowe, niższe ceny  i krótsze terminy realizacji. Standardowy termin na wykonanie gotowego fotoobrazu wynosi teraz tylko 3 dni. Dla stałych klientów posiadających kartę klienta Kodak EXPRESS mamy rabat 10% .

Zapraszamy! 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 122

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg