Skip to content

start
Dzień Matki
19.05.2014.
dzienmatki_500.jpg
Wkrótce święto naszych mam. Już dzisiaj zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na fotogadżety.  Koszulka, kubek czy inny gadżet ze zdjęciem to fantastyczny podarunek, który uszczęśliwi każdą mamę !
 
 
Czytaj całość
 
Długi weekend
30.04.2014.

2 maja laboratorium będzie NIECZYNNE

 majowka_w_Pryzmacie.jpg

 Życzymy wszystkim wspaniałego i pogodnego długiego weekendu a od poniedziałku zapraszamy do naszego laboratorium by wywołać najładniejsze majowe zdjecia. Do 9 maja posiadacze Karty Klienta  Kodak EXPRESS otrzymają nie 10 a aż 30% rabatu na wywołanie odbitek. Odbierając zlecenie pokaż Kartę i powiedz hasło "WIOSNA

 

 

Czytaj całość
 
Remont
30.04.2014.

 Wkrótce nasz salon Kodak Express Pryzmat w nowej odsłonie

remont.jpg

W naszej firmie trwa remont: malujemy, meblujemy dekorujemy - wiosenna odnowa. Laboratorium jest czynne ale można napotkać drobne utrudnienia. Zapraszany na nasz profil na Facebooku  gdzie jest relacja fotograficzna z kolejnych etapów remontu. 

 

 
Kolorowe kubeczki
08.03.2014.

 Kolorowy zawrót głowy

kubeczki-kolorowe.jpg

Teraz możesz zamówić zdjęcie lub dowolną grafikę na kubku z obrzeżem i uszkiem w jednym z 7 kolorów. Czerwony, błękitny, różowy, zielony, pomarańczowy, żółty i czarny.

Czytaj całość
 
8 MARCA
04.03.2014.

"...Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie..."

  dzien_kobiet.jpg

Możesz kupić tradycyjnego tulipanka lub zrobić coś kreatywnego. W naszj ofercie zamówisz fajne fotogadżety z wybranym zdjęciem: kubek, poduszka, puzzle, podkładka pod mysz, torba na zakupy, milusia maskotka lub.... fartuszek :) 

Możesz liczyć na ekspresowe wykonanie ale spiesz się, Dzień Kobiet już w sobotę!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 117

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg