Skip to content

start
Zdjęcia do nowego dowodu osobistego
27.02.2015.

Jesteśmy gotowi na zmiany w zdjeciach do dowodu osobistego!

zdjecia_do_dokumentow_male.jpg

Od 1 marca obowiązują nowe zdjęcia do dowodu osobistego i maska paszportowa według której należy przygotować zdjęcia. Jesteśmy do tych zmian przygotowani. Wykonujemy zdjęcia do wszystkich dokumentów, nawet do tych niestandardowych ! Możemy zrobić każdy format ! Zrób zdjęcia i odbierz je w 5 minut ! Cennik zdjęć tutaj  

 
Ramy na zamówienie
27.02.2015.

Ramy na zamówienie w dowolnym rozmiarze

 ramki_na_zamowienie.jpg
Już od teraz nowość w naszej ofercie!
Masz nietypowy rozmiar zdjęcia, obrazu, grafiki? Nigdzie nie możesz kupić ramy o niestandardowym rozmiarze? Zapraszamy do nas, od dziś będzie można zamówić ramę w dowolnym , nietypowym rozmiarze,  mamy aż 48 rodzajów listew drewnianych do wyboru ! 
 
Zrób fotoprezent swojej Walentynce!
09.02.2015.

Zdjęcie GRATIS !

Z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zamów fotoprezent z naszej oferty lub kup w naszym sklepie dowolną ramkę, gratis wykonamy Ci mini sesję, a wybrane zdjęcie pięknie wyretuszujemy. Możemy też dodać dowolny napis, oraz nagrać sesję na pamieć przenośną. Możesz zamówić:  kubek, filiżankę, maskotkę, poduszkę, koszulkę, puzzle, oraz jedną z wielu ramek, które bedą pasować do każdego wnętrza.

walentynki2014.jpg

 
Rozstrzygniecie Konkursu Noworocznego
06.02.2015.

Zwyciezcą konkursu jest Joanna Krasny

 Konkursowe_full.jpg

W naszym Konkursie Noworocznym  z ilością 127 lajków zwycieżyło zdjęcie autorstwa Joanny Krasny, które zostało wykonane w drodze na Trzy Korony. Drugie miejsce zajęło zdjęcie  przesłane przez Agnieszkę Madej z ilością 88 lajków. 45 lajków i trzecie miejsce zdobyło zdjęcie  Katarzyny Paciorek. Wszystkie trzy prace które znalazły się na podium nagrodzimy powiększeniem  w formacie 40x50. Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagrody juz od wtorku 10 lutego. 

 
Promocja skanowania filmów małoobrazkowych
02.02.2015.

Skanowanie negatywów za pół ceny!!

Jeśli masz stare negatywy i chciałbyś zobaczyć swoje zdjęcia na ekranie monitora, możesz wziąć pudełko tekturowe i sam zrobić sobie skaner(zobacz jak ), możesz też przynieść te negatywy do nas, a my zeskanujemy je dla Ciebie i nagramy na płytę CD. Powołując się na tą informację otrzymasz rabat w wysokości aż 50%! Za jeden film zapłacisz jedynie 5 zł. Promocja trwa przez cały luty 2015 i dotyczy negatywów małoobrazkowych czarno-białych i kolorowych. Skanujemy filmy w rozdzielczości 2100x1400 i zapisujemy w plikach JPG. Z zeskanowanych negatywów mozesz również zamówić odbitki na papierze, najłatwiej zrobić to przez nasz serwis internetowy fotoEX.pl

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 133

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg