Skip to content

start
Minisesja GRATIS!
11.02.2014.

 14 lutego zapraszamy zakochane pary na minisesję fotograficzną.

walenty14.jpg

W dniu zakochanych przyjdź do naszego salonu Kodak EXPRESS Pryzmat z ukochaną osobą i stań przed obiektywem naszego fotografa. Najlepsze ujęcie profesjonalnie wyretuszujemy  i przygotujemy w formie zamówionego fotogadżetu  lub oprawimy w zakupioną w naszym sklepie  ramkę. Zabierzcie ze sobą nośnik typu karta pamięci lub pendrive to dodatkowo nagramy całą Waszą sesję zupełnie za darmo.

 
Promocja dla zakochanych
10.02.2014.

Zdjęcie GRATIS !

Z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zamów fotoprezent z naszej oferty lub kup w naszym sklepie dowolną ramkę, gratis wykonamy Ci zdjęcie, pięknie wyretuszujemy, zrobimy odbitkę i włożymy w wybraną ramkę lub zrobimy fotoprezent. Zapłacisz tylko za ramkę lub fotoprezent.

walentynki2014.jpg 

 
Mamy nowy sprzęt!!
01.02.2014.

Zakupiliśmy do naszego Laboratorium Fotograficznego Kodak EXPRESS Pryzmat nową drukarkę wielkoformatową Epson Stylus Pro 7800.  Trwają testy i kalibracja, już wkrótce do naszej oferty wrócą powiększenia wielkoformatowe. Ta profesjonalna maszyna drukuje obrazy do formatu 60x90 cm (A0) w rozdzielczości do 2880 dpi. Druk odbywa się z wykorzystaniem aż 8 tuszy, gwarantuje to niewiarygodną jakość uzyskiwanych zdjęć ze wspaniałymi przejściami tonalnymi niezmiernie szeroką gamą kolorów, ulepszonymi czerniami oraz pięknym odcieniem koloru skóry.

Epsonbig2.jpg

 
Dzień Babci
17.01.2015.
dzien_babci_min.jpg
 
Nie ma lepszego prezentu niż fotogadżet  ze zdjęciem wnuczka! Nie czekaj na ostatnią chwilę i zamów już dzisiaj! Wszystkie fotogadżety zobaczysz w naszym laboratorium . Babcia z pewnością ucieszy się ze zdjęć swoich wnucząt. Kup dowolną ramkę a zdjęcie do ramki wywołamu z rabatem 50%! Spraw jej radość i wywołaj u nas minimum 50 odbitek a dostaniesz rabat 20% na dowolny album. (rabat na hasło "BABCIA")
 
Cyfrowa ramka Kodak 50% taniej
11.12.2013.

Cyfrowa gwiazdka

Ramka_Kodak.jpg 

Tylko teraz designerska ramka elektroniczna może być Twoja za jedyne 149zł!!

Wypuść swoje zdjęcia z komputera, niech przypominają najlepsze wspomnienia. Elektroniczna ramka KODAK EASYSHARE P76 to duże możliwości w eleganckim, niedrogim pakiecie. Możesz przechowywać i oglądać swoje ulubione zdjęcia bezpośrednio w ramce, a technologia przetwarzania kolorów KODAK sprawi, że będą one wyglądać jeszcze lepiej. 

Przyciągające oko przejścia i tryby wyświetlania przywołują wspomnienia. Co więcej, ramka spełnia kryteria normy ENERGY STAR, dzięki czemu możesz udostępniać więcej, zużywając mniej energii. Zdjęcia ożywiają wspomnienia. Dobrej zabawy! 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 110

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg