Skip to content

start
Ogromne puzzle
03.11.2013.
Puzzle.jpg
Mieć swoje osobiste puzzle to wyjątkowa sprawa i super zabawa na długie jesienne wieczory! 
Chcesz zrobić komuś prezent i podarować niepowtarzalną pamiątkę? Teraz możesz zamienić swoje ulubione zdjęcie w prawdziwe, ogromne puzzle. 
Zapraszamy do nas , wykonamy projekt wg. Twojego uznania, przygotujemy  zdjęcie tak aby stanowiło nie lada wyzwanie dla układającego i damy Ci  możliwość wyboru pudełka z szerokiej palety możliwości takich jak: wersja  romantyczna, truskawkowa, z ornamentami, i wiele innych.
Dostępne wersje puzzli: 100 kawałków, 500, 1000, 1500, 2000, i różne  formaty do wyboru nawet 70x100 cm!
Czytaj całość
 
Edyta w Pryzmacie
25.10.2013.
Nasza EKIPA :)
Po długiej i trudnej rekrutacji przedstawiamy Edytę Potrząsaj którą część z naszych Klientów mogła już poznać w trakcie okresu próbnego. Edytka ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych i z sukcesami zajmuje się artystyczną fotografią mody . A teraz swoją karierę związała z naszą firmą Kodak EXPRESS Pryzmat i będzie do Państwa dyspozycji. Witamy i życzymy wielu sukcesów zawodowych :) 
NASZA EKIPA.jpg
 

 
Wesele Moni
21.10.2013.
Jesteśmy już po weselu Moniki która z nami pracowała a teraz jest szczęśliwą Panią Domu i strażniczką domowego ogniska. Podczas tego pięknego wesela Młoda Para nie odstępowała siebie ani o krok ale mimo to udało nam się wyrwać Monię z objęć Pawła i zrobić sobie wspólną fotografię.   fot. R. RadziszewskiWesele_moni.jpg
Czytaj całość
 
Zmiany kadrowe
30.05.2013.
 Po 7 latach owocnej współpracy żegnamy Monię która postanowiła od nas odejść.  Ogromnie dziękujemy za wszystko co zrobiła dla naszej firmy oraz życzymy samych sukcesów oraz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia bo (mam nadzieję, że nie zdradzam tajemnicy) Monia za miesiąc wychodzi za Mąż! Na stronie będzie relacja z tego wydarzenia.  
monia01.jpg
 
Retusz zdjęć
04.04.2013.
wyretuszujemy_zdjecie_min.jpg
 
 
Wykonujemy różnego rodzaju retusz zdjęć. Retusz zdjęć do dokumentów wykonujemy  na życzenie klienta. Możemy wykonać następujące korekty:
- wyrównanie kolorytu skóry
- wygładzenie skóry
- usunięcie przebarwień
- usunięcie kolczyków
- usunięcie odstających włosów
- wybielanie zębów
- makijaż oczu i ust 
 
Wykonujemy również retusz starych fotografii:
- usunięcie pęknięć
- usunięcie rys
- dodawanie elementów tła 

Retuszujemy zdjęcia do dowodu, paszportu, prawa jazdy, legitymacji, wizy, CV i innych 
 
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 103

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg