Skip to content

start
Reorganizacja
20.01.2012.

     Informacje o reorganizacji firmy Kodak w Stanach Zjednoczonych nie dotyczą naszego Partnera firmy Kodak Polska ani pozostałych oddziałów w Europie. W oczywisty sposób sytuacja ta nie wpływa również na funkcjonowanie naszego laboratorium w strukturze sieci Kodak Express. 

Kodak istnieje już ponad 130 lat, jest właścicielem 1100 patentów. Firma jest twórcą m.in. filmu 35 mm i pierwszego małoobrazkowego aparatu dla amatorów. Przyczyniła się do rozwoju fotografii barwnej, opracowując stosowany do dzisiaj standard wywoływania kolorowych filmów tzw. proces C-41. Kodak jest też jednym z pionierów fotografii cyfrowej i wynalazcą większości stosowanych w niej rozwiązań.  

 

 

kodak_logo.jpg 
 
Powiększenia na płótnie !
18.01.2012.
plotno_strona.jpg
   
 
Zachęcamy do skorzystania z korzystania z super oferty na powiększenia. Oferta dotyczy formatów 20x30, 30x40 oraz 40x60.
Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze. Cennik powiększeń tutaj 
Oferta wazna do końca września 2012. 
 
Kalendarze 2012
10.11.2011.
kalendarze_2011.jpg
 
Zbliża się koniec roku, zatem trzeba pomyśleć o kalendarzu na przyszły rok...Zachęcamy do skorzystania z naszej zimowej  oferty na kalendarze na rok 2012 !
Kalendarze ze zdjęciem są fantastycznym prezentem na mikołajki lub gwiazdkę ! W tym roku przygotowlaiśmy dla Was kilka rodzajów kalendarzy, każdy posiada prosty, niezobowiązujący styl, co sprawia że jego wzronictwo podoba się osobom w każdym wieku.
 
 
Aby zamówić kalendarz ze zdjęciem należy odwiedzić nasz punkt na ul. Miłkowskiego i dostarczyć 13 zdjęć. Wszystkie zdjęcia powinny być  tej samej orientacji  ( pion, poziom )!
 
Zapraszamy ! 
 
 
Zdjęcia do dokumentów !
06.07.2010.
zdjecia_do_dokumentow_male.jpg

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich dokumentów, nawet do tych niestandardowych ! Mozemy zrobić każdy format ! Zrób zdjęcia i odbierz je w 5 minut ! Cennik zdjęć tutaj 

 
Nowy papier Kodak Endura VC Slik
09.03.2011.
nowy papier500.jpg
 
Wprowadziliśmy do stałej sprzedaży papier o strukturze jedwabiu. Doskonała jakoś papieru zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Odbitki na nowym papierze możecie zamawiać również poprzez nasze laboratorium internetowe www.fotoex.pl . Gorrrąco zapraszamy ! :)
 
««  start « poprz. 11 12 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 99 z 103

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg