Skip to content

start
Ksero kolorowe
04.10.2012.

 

kolor.jpg

 

Wychodząc naprzeciw klientom, poszerzyliśmy naszą ofertę o kolorowe ksero. Teraz możecie Państwo skorzystać z usług drukowania bądź kserowania w doskonałej jakości. W ofercie posiadamy również różne grubości papierów : 80g, 90g, 120g, 190 g oraz papier wizytówkowy. 

 

 
Fotoksiążki i fotoalbumy !
03.09.2012.

zezdjeciem.jpg

Tutaj mozesz pobrać program i za jego pomocą stworzyć fotoksiążkę, fotoablum lub kalendarz ze swoimi zdjeciami ! 

 
Nowy kiosk w naszym laboratorium !
05.03.2012.
 
kiosk001.jpg
 
Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy kolejny kiosk Kodak do samodzielnych wydruków i przyjmowania zleceń. Natychmiastowo można otrzymać perfekcyjne odbitki w formatach 10x15, 13x18 i 15x20.
 
Stwórz arcydzieło, korzystając z naszych narzędzi i własnej wyobraźni. Zbliżaj, kadruj, przesuwaj, powiększaj, dodawaj ramki i napisy, twórz kolaże, kartki pocztowe i o wiele więcej. Leonardo da Vinci nie miał tak dobrze! Wszystko to możesz zrobić samodzielnie w ciągu kilku sekund !
 
 
 
Świetny pomysł na prezent walentynkowy !
27.01.2012.

kubek_min_z_cenami.jpg 

Walentynki tuż tuż ! Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent, nie martw się ! Właśnie go znalazłeś ! Możesz zamówić u nas dowolny fotogadżet ze swoim zdjęciem i dać go ukochanej osobie.

Możesz zamówić u nas kubek, koszulkę, fartuch, poduszkę, śliniak, torbę ekologiczną, skarbonkę, brelok magnesik, podkładkę pod mysz, spodenki męskie, stringi, puzzle, podkładkę pod kubek czy maskotkę.

Czas realizaci od 1 do 5 dni roboczych.  Za zamówione fotogadżety możesz zapłacić kartą :)

 
Reorganizacja
20.01.2012.

     Informacje o reorganizacji firmy Kodak w Stanach Zjednoczonych nie dotyczą naszego Partnera firmy Kodak Polska ani pozostałych oddziałów w Europie. W oczywisty sposób sytuacja ta nie wpływa również na funkcjonowanie naszego laboratorium w strukturze sieci Kodak Express. 

Kodak istnieje już ponad 130 lat, jest właścicielem 1100 patentów. Firma jest twórcą m.in. filmu 35 mm i pierwszego małoobrazkowego aparatu dla amatorów. Przyczyniła się do rozwoju fotografii barwnej, opracowując stosowany do dzisiaj standard wywoływania kolorowych filmów tzw. proces C-41. Kodak jest też jednym z pionierów fotografii cyfrowej i wynalazcą większości stosowanych w niej rozwiązań.  

 

 

kodak_logo.jpg 
 
««  start « poprz. 11 12 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 99 z 107

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg