Skip to content

start
Kalendarze 2012
10.11.2011.
kalendarze_2011.jpg
 
Zbliża się koniec roku, zatem trzeba pomyśleć o kalendarzu na przyszły rok...Zachęcamy do skorzystania z naszej zimowej  oferty na kalendarze na rok 2012 !
Kalendarze ze zdjęciem są fantastycznym prezentem na mikołajki lub gwiazdkę ! W tym roku przygotowlaiśmy dla Was kilka rodzajów kalendarzy, każdy posiada prosty, niezobowiązujący styl, co sprawia że jego wzronictwo podoba się osobom w każdym wieku.
 
 
Aby zamówić kalendarz ze zdjęciem należy odwiedzić nasz punkt na ul. Miłkowskiego i dostarczyć 13 zdjęć. Wszystkie zdjęcia powinny być  tej samej orientacji  ( pion, poziom )!
 
Zapraszamy ! 
 
 
Zdjęcia do dokumentów !
06.07.2010.
zdjecia_do_dokumentow_male.jpg

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich dokumentów, nawet do tych niestandardowych ! Mozemy zrobić każdy format ! Zrób zdjęcia i odbierz je w 5 minut ! Cennik zdjęć tutaj 

 
Nowy papier Kodak Endura VC Slik
09.03.2011.
nowy papier500.jpg
 
Wprowadziliśmy do stałej sprzedaży papier o strukturze jedwabiu. Doskonała jakoś papieru zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Odbitki na nowym papierze możecie zamawiać również poprzez nasze laboratorium internetowe www.fotoex.pl . Gorrrąco zapraszamy ! :)
 
Fotogadżety na WALENTYNKI
24.01.2011.

walentynki_min.jpg

 

Zamów na WALENTYNKI fotogadżet zw swoim zdjęciem. Wystarczy, że dostarczysz nam zdjęcie a my zajmiemy się resztą. Wybierz również wzór na kubek lub inny fotogadźet. Czas realizacji fotogadżetów wynosi do 5 dni roboczych.

Czytaj całość
 
Zachowujemy Wasze wspomnienia !
25.02.2011.
easy-vhs-to-dvd-mac-front copy500.jpg
 
Jeśli posiadasz kasetę video, a nie masz jej na czym odtworzyć,  przynieś ją do nas - przegramy ją na DVD byś mógł sie cieszyć wspomnieniami sprzed lat.  Przegrywamy kasety VHS, VHSC, Hi8, MiniDV, Video 8. Zaarchiwizuj swoje wspomnienia już od 20 zł !!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 100 - 108 z 110

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg