Skip to content

start arrow sklep

Sklep z artykułami fotograficznymi  

 Filmy i aparaty jednorazowe

Jeśli na ostatnio zrobionym zdjęciu masz czerwone oczy i zieloną skórę, czas przejść na produkty firmy KODAK. Oferujemy filmy gwarantujące osiągnięcie optymalnych wyników za każdym razem. A jeśli obchodzisz uroczystość — dużą czy małą — może warto rozdać gościom aparaty jednorazowe, doskonałe na każdą okazję i przydatne, gdy ktoś zapomni wziąć ze sobą własny aparat.

 
 jednorazowe.jpg

Baterie, akumulatory i ładowarki

Już nigdy nie przegapisz ważnego momentu przez ładowanie się aparatu! Firma KODAK oferuje zasilanie do robienia wspaniałycbatteries_100x80.jpgh zdjęć. Staramy się stale poprawiać wydajność naszych baterii i akumulatorów, aby klient mógł optymalnie wykorzystać aparat. Baterie i akumulatory firmy KODAK to wzór szybkości, wydajności i trwałości. A nasze wydajne ładowarki zapewniają stałą gotowość akumulatorów do pracy.

 
 
 

Przechowywanie zdjęć cyfrowychkarta.jpg

 

Kodak ułatwia drukowanie, udostępnianie i przechowywanie zdjęć Wysokiej jakości karty pamięci firmy KODAK pozwalają zwiększyć ilość zdjęć, które można przechowywać w aparacie. Dzięki wygodnym, przenośnym pamięciom flash USB można przechowywać i przenosić pliki, będąc w podróży. Płyty CD i DVD firmy KODAK, z zaawansowaną ochroną danych, zapewniają wysoką jakość przechowywania zrobionych zdjęć. 

 

Sprzęt i akcesoria

Jeśli potrzebujesz statywu do aparatu fotograficznego, torby lub futerału, paptorby.jpgieru fotograficznego, filtrów, zatyczki do obiektywu czy akcesoriów do czyszczenia to wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w naszym salonie. 

 

 

Albumy i ramki

  Pokaż swoje zdjęcia znajomym! W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór ramek oraz albumów w których Twoje zdjęcia będą wyglądać naprawdę imponująco. Nasi sprzedawcy z chęcią pomogą oprawić zdjęcia w ramki, oraz dobrać odpowiednie passepartout. Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań to proponujemy zakup znakomitej ramki cyfrowej Kodak o bogatych możliwościach.  

 albumy.jpg
   
   

 

Image
 

zobacz nasz sklep w środku tutaj

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
fotoex_logo.jpg


karta_pl.jpg